Gezocht: marketinggoeroe (minimaal 24 uur)

We willen verder groeien als de ICT-partner in de zakelijke markt in Oost-Nederland en hebben jou, onze nieuwe marketinggoeroe, nodig om ons op de juiste manier te laten opvallen! Hoe? Met een knipoog, gedurfd, maar sowieso raak!

Online zichtbaarheid, een golfevent waar alle deelnemers lang over doorpraten, klanten in de watten leggen bij de Zwarte Cross: jij bedenkt en regelt het! Als je bij ons de marketing doet, zorg je ervoor dat we gezien worden bij klanten en (potentiële) medewerkers. Je past jouw vernieuwende plannen aan op waar we als organisatie naartoe willen en voert de plannen ook uit. Dit doe je samen met je toffe collega’s, die altijd in zijn voor gekkigheid, onze klanten en bureaus.

Wat ga je doen?

  • Je bent (mede)verantwoordelijk voor het marketing- en communicatiebeleid en de jaarplannen
  • Je organiseert en/of ondersteunt bij events
  • Je bedenkt en beheert campagnes en maakt rapportages voor de managers
  • Je draagt via online en offline communicatiemiddelen bij aan de naamsbekendheid van DLA ICT
  • Je beheert de social media, alle overige communicatiemiddelen en zorgt voor relevante en spraakmakende content
  • Je bewaakt de huisstijl
  • Je schrijft pakkende vacatureteksten en bent bezig met employer branding
  • Je stemt marketingplannen af met je salescollega’s
  • Je speelt in op ontwikkelingen in de markt en je vakgebied en past deze toe in je werk
  • Je bent sparringpartner voor onze managers en teamleiders

Wie ben jij?
Degene die met een flinke dosis humor en een knipoog ons en onze klanten proactief weet te verrassen! Het is handig dat je een relevante opleiding of ervaring én een dosis lef hebt! Snel schakelen tussen strategie en uitvoering vind je een makkie en je houdt ervan dat je geen flauw idee hebt hoe je dag er exact uit gaat zien. Je durft grenzen op te zoeken, bent creatief en kunt goed schrijven. Daarnaast maak je makkelijk contact, snap je hoe de B2B markt werkt en kun je jouw collega’s enthousiasmeren voor je plannen.

En nu?
Wil jij op jouw eigen, originele manier bijdragen aan de groei die we inzetten? Neem dan contact op met Ronny of Roy, bereikbaar op 0543-523560 of verras ons met je motivatie via sollicitatie@dla.nl!

Lig jij in ons team?

Bekijk hoe het erbij ons aan toe gaat!

Lig jij in ons team?