Home » Vacature Commercieel Medewerker Binnendienst

Volgende case:

Home » Vacature Commercieel Medewerker Binnendienst

Vacature Commercieel Medewerker Binnendienst

Heb jij passie voor ICT en zoek jij een commerciële baan met aantrekkelijke primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden? Leuke collega’s met Achterhoekse mentaliteit en een prettige werksfeer? Voeg je dan toe aan ons team en groei met ons mee!

Ons aanbod:

 • Een unieke functie, waarbij je omringd wordt door een hecht team

 • Een relaxte werksfeer, waardoor jij je snel thuis voelt

 • Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden

 • Veel mogelijkheden om jouw vaardigheden en kennis te blijven ontwikkelen

 • Hulp als je door wilt groeien

Vanuit onze locaties in Winterswijk en Doetinchem verzorgen wij het totale automatiseringstraject, werkplekomgevingen en maatwerk software-oplossingen voor een groot aantal bedrijven. Dankzij jou ontvangen klanten uitstekend voorbereide offertes en zijn hun vragen in no-time beantwoord. Je ondersteunt jouw collega’s in de buitendienst, helpt ze scherp te houden en werkt hun ideeën nauwkeurig uit in haalbare, realistische offertes. Omdat jij goed inzicht hebt in wat er speelt bij klanten, zorg je ervoor dat offertes naadloos aansluiten op hun behoeftes en wensen. Dat kun jij, omdat je op de hoogte blijft van ontwikkelingen in de markt en investeert in jouw eigen kennis via cursussen en trainingen, die we je aanbieden. Iets wat jij vooral niét doet, is proberen te verkopen. Nee, jij geeft advies, waar klanten jaren mee verder kunnen. Dat is namelijk waar wij voor gaan: een duurzame relatie met onze klanten. Wij willen altijd dichtbij klanten zijn om te zorgen voor een zekere, efficiënte en continu geoptimaliseerde werkomgeving. Onze passie voor ICT zorgt ervoor dat klanten zich kunnen focussen op hun eigen specialiteit. Dat vinden wij gaaf! Jij toch ook?

Onze nieuwe collega:

 • Is een adviseur voor onze klanten en kan goed luisteren en netwerken

 • Werkt op onze locatie in Winterswijk

 • Heeft ervaring in een commerciële functie en bij voorkeur ook met ICT

 • Heeft een goede beheersing van de Nederlandse taal in zowel woord als geschrift

 • Heeft een flinke dosis humor en doorzettingsvermogen

 • Heeft minimaal een relevante mbo-opleiding

 • Kan overweg met de PC en schakelen tussen diverse systemen

Wil jij deel uitmaken van ons team? Neem dan contact op met Ronny ten Have bereikbaar op 0543-523560 of stuur dan een reactie met je CV naar sollicitatie@dla.nl.