Vacature engineer Servicedesk

Ben jij klantvriendelijk, servicegericht en weet je alles over ICT? Dan komen wij graag in contact met jou om te kijken of jij in ons team ligt! Als engineer Servicedesk bij DLA ICT ben je van grote waarde voor onze organisatie en klanten. Je verleent vanuit onze vestiging in Winterswijk (remote) ondersteuning aan onze klanten. Samen met je collega’s krijg je elke dag de verantwoordelijkheid voor de afhandeling van de Servicedesk calls, die per e-mail of telefoon binnenkomen. Ook help je collega’s op hun werkplek met incidenten en IT-gerelateerde problemen. 70% van de calls los je samen met jouw team op. De overige 30% zet je door naar de 2e of 3e lijns collega’s. Geef je graag advies aan ICT-gebruikers, zoek je dingen tot op de bodem uit en los je graag problemen op? Dan is deze job iets voor jou! Deze functie biedt ook een ideale basis om je verder te ontwikkelen en door te groeien binnen onze organisatie.
Wat vragen wij van jou?
  • Een servicegerichte en klantvriendelijke instelling
  • Een afgeronde mbo 4 opleiding (ICT)
  • Een goede beheersing van de Nederlandse taal, Duits en Engels zijn een pré
  • Uiteraard goede ICT kennis
  • Je bent op de hoogte van en nieuwsgierig naar de nieuwste technologieën
  • Bereidheid om jezelf continu te ontwikkelen
En nu?
Wil jij bij ons komen werken of heb je behoefte aan meer informatie over de functie of onze organisatie? Neem dan contact op met Jeffrey Indewey Gerlings, bereikbaar op 0543-523560 of stuur je motivatie met CV naar sollicitatie@dla.nl.

Lig jij in ons team?

Lig jij in ons team?